1.Díl "Úvod+díl"MMC

22. února 2010 v 12:17 | MissKI |  Komix-MMC

Takže Ahoj! Jsem Miley a je mi 14 let. S rodinou jsme se přestěhovali do Květoluk kvůli lavin novinářů a mamka to už nemohla vydržet. Jsem prostě dítko prachatých rodičů....

A tohle je náš "DŮM SNŮ"! Je docela nenápadný...aby nás tak rychle nenašli.. Na přízemí bydlím já(Dole v pravo),mamka si myslí že jsem asi sedmiletý dítě! Mamka, taťka a babička nahoře. Babička mi dává docela velký kapesné tak jsem ráda že ji mám xD. Táta pořád jezdí na turné a já jsem doma s babi...Ale teď už přejdem k věci a konec úvodu!

Asi jsem vám to ještě neřekla ale nemám kluka a to mě docela štve...
Jednou jsem si chatovala s nějakým Tomem Pibsem. A tak jsme si chatovali,až se mi ten kluk zalíbil...Tak jsem mu nabídla výměnu telefonního čisla protože byl taky z Květoluk..
A tak jsem se těšila na naše první "LIVE" setkání... Ale neměla jsem odvahu mu zavolat..

Jednou jsem šla do školy a vypadalo to že nikdo není doma. Vylezla jsem na chodbu ale boty tam byly..Proletěla jsem celý barák ale až v ložnici jsem všechny našla...
Mamka ležela v posteli,taťka vedle ní a babička u postele.. Mamka se ke mně otočila a pomalu a jemně říkala:"Broučku, ahoj,chtěli by chom ti něco říct,"říkala a všichni u toho natahovali moldánky,"budeš mít sourozence!"
Hlasitě jsem se rozesmála a v duchu jsem si říkala že to všichni přehnali. Šla jsem do pokoje si dělat úkoly do školy. Až byl večer, nemohla jsem usnout! Pořád jsem myslela na mamčino břicho a na Toma..
Další den jsem šla zas do školy. Toma jsem nepotkala. Našla jsem si novou kamarádku Tanju .
Odpoledne jsem zavolala Tomášovi jestli by nechtěl přijít..On souhlasil.
Už jsem se těšila jak to dopane, a vduchu jsem si říkala:"Moje první rande!".
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.