3.díl-MMC

22. února 2010 v 12:29 | MissKI |  Komix-MMC

3.díl

Omlouvám se že je tento díl krátký.


----O 2měsíce později----
Tak jsem se jednou prohlížela v zrcadle a řekla jsem si že už můj účes potřebuje změnu. Nebyl už čas a musela jsem jít do školy, neboť za 15 minut mi jede autobus. Rychle jsem do sebe naházela horké koláčky co pekla babička a letěla jsem do školy. Ze školy jsem se stavila k holičce a do deichmanu a do dalších obchodů s hadrami a botamy. Jelikož jsem si koupila jen čtyři trička a dvoje boty tak jsem zašla ještě ke kadeřníkovi a dala jsem si New účes. Přijela jsem domů a cítila jsem po celým bytě kouř.Asi babička spálila celý plech. Šla jsem do kuchyně a div jsem se zpamatovala!
Celá kuchyň hořela a babička ležela na zemi a vypadala že spí nebo omdlela. Dívala jsem se kolem jestli tu ještě nikdo není. Nikdo kromě babi. Potáhla jsem ji za ten její pletený svetr a snažila jsem se ji odvléct z kuchyně. Nešlo to, byla moc těžká. Sáhla jsem do kapsy pro mobil a zavolala 112. Přijela záchranka a hasiči. Jeden moc milý hasič na mě omylem stříkl vodu a můj účes byl v háji!Nějaký záchranář či co babičce něco měřil a na mě volal hasič že má utéct. Já jsem ale radši běžela za mamou a šla jí skontrolovat co jí je. Ležela a spala, jako asi koždá těhotná.
Běžela jsem spátky dolů a ten záhranář mi smutně řekl:"Nedokázali jsme ji zachránit.Udusila se ."Snad se celý svět zbláznil ale já si jen dvakrát zabrečela šla na pohřeb a byla jsem v poho.
Až tak ne ale to vám řeknu později. Tak jsem šla znovu ke kadeřnici a změnit si zas účes.


---o 3 měsíce později--
Já a Tom jsme se už asi 4 měsíce neviděli, ale psali jsme si na ICQ, na mobil, přes facebook a Skype. Jednou u Snídaně se mamka jen tak opatrně zeptala kdy už jede na o velký turné. Táta na mamku vychrlil že za čtyři dny a já jsem se tak lechce usmála a už jsem si přemýtala co budeme s Tomem dělat! Budeme mít na to měsíc ! Božinky! Já se tak těším.
Další den ještě před nastoupením do autobusu jsem se podívala na hrob své babičky. Došlo mi že Život je dlouhý ale rychle utíká. Tak doufám že ještě v něm něco zažiju.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.