Blair-2.část

3. září 2012 v 13:36 | Lore |  BLAIR
Jelikož milý fraps stávkuje a nenafotil mi asi tři čtvrtiny fotek, komix se o hodně zkrátil. Nepatřím mezi trpělivé, takže jsem s tím šlehla, nafotila základní scény, dala to dohromady, a tedy komix bude mít jen dvě části. Tedy první a druhou, čímž ta druhá je právě tato. Taky bych chtěla upozornit, že milá Danny je celým Danniel Porter, čili od Shianae, bohužel jsem ji musela vyměnit vlasy, skin a makeup, oblečení, každý máme v zásobě downloadů něco jiného. Takže si nemyslete, že je ode mě. V tomto díle bude ještě jedna simka od Shianae(holt dělá úžasné simíky :D).


Ráno jsem se s Danny domluvily, že se setkáme v parku, takže jsem zatím "musela" jít Lucy doprovodit do školy, kde se pořádala soutěž malých malířů.

"Tak co, máš dneska něco? V Plazmě je dneska večírek... " oznamovala mi Danny. "Hm.. já nevím. To zase bude na celý večer, musím hlídat Lucy.." vzdychnu. "Ty to zase zveličuješ.. Vždyť jsi mladá!" otočí se a jde si objednat v pojízdném stánku. "Jeden Hot dog." poručí si.
"Jsi moc hodná, že tě to napadlo, Blair, jsem strašně unavená ze včerejška, dělala jsem přesčas. Musela jsem si přispat, ještě že tě mám, Greg, ten ochlasta, by s ní nešel a já jsem si musela odpočunout." pochválila mě matka. To se denně nevidí! Ale moc mě ale nenadchlo, jak mluví o tátovi.. Dostal depku, no a co? "Jo a jak bylo včera? Kde jste byly? V kolik jsi přišla?" vybalila se na nás s otázkami.. "Jo, ušlo to.. Přišla jsem ještě dřív než jsi byla doma, Danny u nás přespala." nač lhát? "Paní Collinsová, pustila by jste Blair i dnes? Prosím." vložila se do hovoru. Zní to, jako bych byla dítě.. "Aby jste to nepřehnaly holky. No nic, já zase musím jít pro Lucy, snad to tu sama přežije.." vzdychne, "a potom musím zase do práce."
Do Plazmy jsem se vyšvihla trochu více, je trochu více noblesní. "Smím prosit?" vyzval mě hned po příchodu nějaký muž. Denny měla stejné "štěstí" a taky se na ni nalepil nějaký čtyřicátník. Mělo to výhodu, byli bohatí, zacvakli nám drinky. Naštěstí jsme se pod záminkou WC vypařily.
"Co říkáte na to, dámy?" pohrával si s plechovkou Redbullu Hugo.
"Nezapomněl jsi náhodou na mě? Já rozhoduji kdy a koho k sobě pustím.. Ale je to dobrý nápad, udělat takovou kolaudační party." zamyslel se Leo.
"Zvedej se, nádhero, a pojď mi vysvětlit tu matiku!" ozvala se Danny.
"To by bylo super, stejně odpoledne nemám co dělat.." zasnila se Erika.
"Budeš provokovat?!" vyhrožoval Hugo Rendymu kvůli menšímu incidentu.
"Hugo! Strč si tu plechovku někam a neohrožuj obecenstvo! Chtěla bych se vrátit domů celá!.. Jste jak malí!" Kroutila Bea hlavou.
"Vidíš Eriku..? Balí ti Lea." ukáže směrem k mému více-příteli Leovi a jeho fanynce Erice. "Hm.. jestli mě má Leo rád, tak si ji nevšimne." mávnu rukou, ale pozoruji je taky.
"Tu si nejde nevšimnout.." vybuchne Danny jakmile Erika změní taktiku balení a dělá všelijaké kraviny, aby na sebe upozornila.
"Vždyť mě umáčkneš!" stěžovala si Bea, jak jsem si sedla mezi ně na pohovku.
"Se neposer." odfrkla jsem a sledovala dění.
"Jsi sprostá, nech toho." okřikne mě Erika. Na ní reaguji očima v sloup.
"Dámy, nehádjte se. Co by jste chtěly vidět? Máme tu Prcičky,.. jéj, no Leo." vytáhne obal dvd s obrázkem nahé prsatice.
"Danny, snad nejsi vyděšená, taky ti dorostou.. časem." naráží Hugo.
"Blbečku."
"Tak, co si dáte, moc tu toho nemám, přece tu jsem jen pár dní, doma stejně nejím.. Mám vodu, vodku, rum.."vyjmenovával svou nabídku Leo.
Celý večer jsme se skvěle bavili, neušlo mi, jak se Erika na Lea dívá. Žere mě to, ale nechci být za žárlivku. S Leem jsme se dohodli na volném vztahu..
Ale taky není nad chvílí pro sebe. Volný vztah.. Třeba to neznamenal mírnější rozchod.. Pořád mě miluje.. A já husa jsem se málem před páru týdny pokusila o sebevraždu.. Muži za to nestojí. Ach.. miluji ho..
"Použil jsi ochranu?"kvůli naší dohodě jsem HA vysadila, na co?
"No.. vždyť ty, ne?"nejistě se mi podíval do očí..
"Ne, ale třeba nemám plodné dny.." vzdychnu, a mozek mi zase pracuje úplně jinak, než má. Co když otěhotním?
Další dny nemám vůbec náladu na paření, a pak mám dost práce, mamina jela pryč se svým pěveckým sborem a vrátí se až za týden. Ty dny mi zpříjemňuje Leo, někdy se staví mě navštívit, někdy spolu s Lucy si zahrají pexeso.. Jsem ráda, že si ho oblíbila.

Vůbec mi není dobře. Hořkost v krku, neustále cucám bonbon, ze včerejšího jídla se mi udělalo špatně a zvracím jen když na něho pomyslím. Ta nevolnost ale trvá nějak dlouho, už je mi blbě celý týden.. přitom jsem ztloustla.. Co vlastně vyprazdňuji? Snad ne střeva.
..Jednou to přijít muselo. Ale proč teď? Jsem mladá, co budu dělat s dítětem? Co tomu řeknou naši? CO tomu řekne Leo? Nedokážu se postarat ani o sebe, natož o malé dítko.
"Ahoj, Blair.. tady to voní.. mm." ucítí fůni pečeného kuřete.
"V troubě je kuře." kuňknu.
"Co ti je?" podívá se mi do očí.
S pravdou ven! "Jsem těhotná.."
Další smršť nadávek a výčtů raději neposlouchám, vím že jsem nezodpovědná, sice ne coura, ale chápu, jak mi to změní život. "Zmiz mi z očí. V tomhle baráku už tě nechci ani vidět!" odfoukne, ufaří si kafe a hledí do stěny.
"Zlato.." obejme mě Leo.
"Vyhodili mě z bytu." utírám slzy do jeho košile.
"Cože? Proč?" nechápe.
"Jsem-jsem těhotná." chci aby to věděl..
Neví co má dělat.. na otázku jestli u něj mohu zůstat pouze přikývne a vytratí se pryč. Je mi to tak líto..
Asi pochopí situaci, ještě ten den se vrátí, a slibuje že se o nás postará.
"Mami.. odvezla bys mě, praskla mi voda.."jediná možnost. Leo je ve škole, kde já už pár týdnů nechodím, a máma..
"Vydrž, hned u tebe jsem. Kde jsi?" překvapila mě, že jde rovnou a odpustí si kecy. Není čas.
"Pozor, opatrně. Ani ty blbé vozíky u nemají.. Blair? Blair! Pomoc!" volala.. Chytly mě strašné křeče, při tom ještě jsem stihla zakopnout a zvrtnout si kotník.
"Dej taťkovi pusu! Eliz, dej taťkovi pusu." hraje si s naším výtvorem. Život pokračuje dál. Sice jinak než jsem si představovala, ale s Eliz to doufám zvládnu. Zvládneme.
______________________
_____________
Snad se vám mikro komix líbil. Já jsem s ním měla větší plány, aspoň na měsíc, už jsem měla nafoceno až do konce, kdyby mi fraps fungoval a já nefotila na slepo. Takže jsem to zhrnula, děj měl být stejný, jen trošku rozšířenější. Trošku více. Ubohost, prostě nechápu, proč se mi komixy vždycky podělají (samy:D). Teď plánuji, už vím o čem, zhruba a na fraps se vykašlu. Ublížím tím kvalitě fotek, ale to nějak přežijete. Například tři poslední fotky jsou focené přes TS3.
ŽIVOT POKRAČUJE
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lowu Lowu | Web | 4. září 2012 v 15:17 | Reagovat

Super minikmix, moc se ti povedl. :)

2 LINA LINA | Web | 9. září 2012 v 7:54 | Reagovat

Páčilo sa mi to! Musela som si najskôr prečítať prvý diel, ale vážne. Super! + simáci sa ti veľmi podarili, fotky perfektné, čo viac dodať, super ;-)

3 shianae-sims3 shianae-sims3 | E-mail | Web | 9. září 2012 v 12:05 | Reagovat

Krásný příběh..:) Moc se mi líbí zpracování fotek, jak jich je více v sobě, tak jsem každou prohlížela snad 10 minut..:D To mimino vypadá strašně podezřele..:D Jak kdyby chtělo něco provést..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.