1|Naděje 2.série

26. listopadu 2012 v 20:17 | Lore |  Naděje-2.série
Napadá mě sice hodně námětů na komixy, ale nechcou se mi rozvíjet. Takže pokračuji v Naději a její druhé minisérii. Je to taková spona mezi první a třetí, očekávám u téhle série cca 5 dílů. Už plánuju dopředu:DD


"Co to bylo?" oddychovala si Anna a co chvíli líbla na čelo malé Vivien. "Nevím, něco se ale děje." Otevřel Rick staré doupě, kde by se ukryli do bezpečí.
"Shodili na náš dům bombu! Chtěli nás zabít!" vyšilovala Anna. "Zlato, v této době není nic nemožné. Musíme zjistit co se děje. Na, tu máš sušenky." Podal ji kabici. "Sršíš optimismem." Ušklíbla se Anna. "Anno, já to nezlechčuju, taky mě to štve, nedokážu říct jak moc, ale co zmůžeš. Máme štěstí, že jsme byli pryč."

Pomalu vyšla po starých ztrouchnivělých schodech a položila Annu do postýlky. "Já ti nevím. Určitě to zase začíná. Nechápu to. Vždyť jsem ten krystal zničila." Vzdychla. "Určitě to krystalem nebude, ten už je pryč, ale třeba mají něco nového." Přitáhl se k ní zezadu, aby cítil vůni jejích vlasů, které právě smrděly prachem. Anna se zbavila jeho objetí a šli spát.
"Dostala jsem nápad." Vyrukovala Anna. "Zajdeme za tetou Marry, ta bude vědět, sleduje dění světa." Usmála se Anna. "To jo." Usmál se Rick nad vzpomínkou z jejich svatby, kdy Marry měla s sebou mobil a neustále se dívala na novinky. "Miluju tě." Políbil ji a vydali se na pouť do Engelwoodu.

"Nikdo není doma." Sklopila Anna oči. "Kde by byla?" zamyslel se Rick. "Odstěhovala se? To by nám dala novou adresu." přemýšlela. "Adlesu." Zažvatlala Vivien. "Adlesu, no." Usmála se Anna a pohladila ji po havraních vlasech. "Takže nám zbývá jediná možnost." Sklouzly ji oči do řídkých lesů.
"Tady jsem ještě nebyl." Rozhlížel se Rick po malých kresbách po stěnách, co zde Anna a Ivy rozvěsily, když byly malé. "Jakto-aha." Uvědomila si Anna, zatímco hledala deku na přikrytí. "Lehni si, budu spát s ní." Vzala mu Vivien a připravovala se ke spánku.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.