What cat?

2. srpna 2013 v 23:10 | Lore, šílenec, módní ďábel, vášnivý kreator humusných simek |  Články...
Hola, hola, to je hodin! Dnešek jsem promeškala hraním Half Life 2 a konvertováním simíků z The Sims 2 do trojky ._. Dopadlo to neúspěšně, ale komix, tedy jeho.. pátý díl jsem dodělala. Úvodka vypadá hrozně, ale nu což;). Simici se sobě ani trošku nepodobají, i když jsem se fakticky snažila.
Áno, je to Forever Lost. O dovolené jsem si četla zdejší staré články, procházela chyby v rozcestnících, a narazila jsem na tenhle komix. Dala jsem se do čtení, a celkem mě to chytlo:). I ty komentáře těšily. Takže jsem se rozhodla v tom pokračovat, byla by škoda nedopsat tu "záhadu". Komix je zase psán tou vypravěčskou formou (ach, neee), nevím proč jsem si v tom kdysi libovala. Nebudu to ale měnit, leccos by se změnilo a kdo ví, třeba k horšímu :(.
Tak já jdu upravit fotky do pátého dílu a zítra ho asi napíšu, mnoho z vás zapomnělo vlastně, o čem komix je, takže napíšu i menší popis. Jdu na to, a pak spinkat x.x .
Zatím ahoj!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Tvůj Nejoblíbenější měsíc

Leden 2.4% (3)
Únor 3.2% (4)
Březen 4% (5)
Duben 6.5% (8)
Květen 4% (5)
Červen 2.4% (3)
Červenec 38.7% (48)
Srpen 10.5% (13)
Září 4% (5)
Říjen 8.9% (11)
Listopad 6.5% (8)
Prosinec 8.9% (11)

Komentáře

1 MRS.Cloe MRS.Cloe | E-mail | Web | 3. srpna 2013 v 15:56 | Reagovat

Vím, že jsem z jeho úvodky a celkově z "něho" byla úplně vedle. Hrozně se mi líbilo zpracování úvodky a všechno. :D Moc ráda jsem ho četla, vážně to je jediná úvodka, kterou si vždy pamatuji, i doteď, opravdu pecka :D Náhodou myslím, že se ti to povedlo, nějaká podoba tam je :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.