Random..

9. září 2013 v 19:50 | Lore, šílenec, módní ďábel, vášnivý kreator humusných simek |  Články...
Zamilovala jsem si ji♥ na klavír je ještě hezčí :3
No, školu máme za sebou, blabla, kdo by chtěl vědět jak to zvládám nechť přejde na můj další blog :)
Takže, k Nightmare. No, já si ty díly totiž pracně předepisuji jako knihu do takového malého bločku, pak fotím v Sims a pak přepisuji do wordu, ze kterého to kopíruji a dávám na blog. Další díl bohužel nemám napsaný, ale pár fotek už jo, až se celkem bojím, že se mi to zvrtne a děj se bude řídit podle fotek, ne podle... textu (víte jak to myslím). Jinak pokaždé, co jsem simíky převlékla, mi začal stávkovat Sims, a neuložil se. Haha, takže do teď, vlastně někdy jindy, teď na to nemám čas, budu asi po čtvrté předělávat simíky -_- unavující, a ještě když máte takový pomalý noťas (ale jen s mírou, znám i pomalejší.
Takže tak no:) Jinak stáhla jsem si Sony Vegas, konečně :D a zkusila jsem udělat takový malý videjíčko, snad se vám bude líbit:) (a taky, snad blog.cz videa nepřehodí a nebudete ho mít nad textem, kde je něco jiného:D)
Snad to pojede, pokud ne, máte smůlu..:D
Btw. Koukala jsem, co by se dalo dělat s greenscreen, a tak je přemýšlela, že bych si ji koupila/vyrobila a potom mi docvaklo, že my máme zelené stěny v obýváku. Som idiot:DDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.