4 | Nightmare

3. října 2013 v 17:46 | Lore, verona-sims.blog.cz |  Nightmare

Zdál se mi příliš pohledný, příliš okouzlující, příliš dokonalý. Asi bych mu podlehla, kdybych nevěděla, co udělal Dianě.
"Nechtěla byste třeba vyměnit lokál? Mám doma kvalitní víno z osmadevadesátého." Navrhne. Proč ne. Chci si jen pohrát. "Pokud to víno bude alespoň z poloviny tak dobré jako vaše společnost, tak ráda." Vykouzlím úsměv, za který by se nemusila stydět ani reklama na zubní pastu.
Tak trochu mi vyrazí dech, když taxi zastaví před obrovskou vilou. Aha, takže je to okouzlující bohatý bezcharakterní parchant. S grácií vystoupám za ním schody do patra. V přízemí má asi posilovnu, to už je v téhle době celkem obvyklé. Diana mi mohla podat o něm ještě nějaké informace. Sakra.. co když se to dozví, že jsem u něj? V klidu, ještě nic neví.
Kam mě to vede? Přede mnou se rozléhá obrovská ložnice s krbem. Za měsíc by už se v něm mohlo začít topit. "Líbí se vám tady?" zapne tichou hudbu a přistoupí ke mně.
Cože? "Máte to tady krásné." Pohladím starodávný lakovaný stolek. Mou ruku zadrží a druhou rukou se mě začne dotýkat. Co to sakra dělá? Měla bych mu dát facku. Ale ne, já si počkám.
U zrcadla si všimnu stolku se šminkami. Diany nejsou, rozešla se s ním před pár týdny. Snad se nelíčí on. Ach, ten hajzl.
Pomalu mě chytá za bradu, aby mi pootevřel ústa a spojil je s jeho. Trochu se zleknu- ale proč ne, v hlavě se mi rozléhá nechutný plán.
Pomalu mě pokládá na postel a sundává ze mě věci. Dobře, dostaneš to, co chceš. Připojím se s další aktivitou - pomalu mu začnu sundávat sako. Dávám mu to, co chce.
Ležíme vedle sebe. V hlavě se mi zmítá mnoho věci - jde to i bez lásky. Je lepší než Hans. Jaký suvenýr mu zde zanechám? Kalhotky, podprsenku, náušnici?
"Brade? Co to má znamenat?" rozletí se dveře a mezi nimi stojí rozlícená křehká zrzka. Ale ale, že by tě Breďánek podvedl? Ano, takové je to svinstvo. Otevřela jsem ti oči, děvče. Vyspí se s každou a ani nezná její jméno. Buď ráda, že jsi na to přišla takhle, než kdyby ti pozítří řekl, že se mu nelíbí tvoje úžasné pihy a pustil tě k vodě, aby mohl být se mnou. A potom by zase podvedl mě. Jenže to by nešlo, hošánku.
Prudce se vztyčím, natáhnu na sebe šaty a boty a beze slova odejdu. Žádné omluvy, nebo tak nějak. Vař se v tom sám. Dej mu co proto, ženská.
Domů odcházím pěšky, je to sice daleko, ale je tím víc času na provětrání a uvolnění myšlenek. Vlastně mě to pobavilo. Ve svých rukou cítím spravedlnost.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Top Gear UK nebo USA?

Top Gear UK
Top Gear USA

Komentáře

1 Džejný Džejný | Web | 5. října 2013 v 9:37 | Reagovat

Tyjo, pár dílů sem fakt promeškala,takže nevím o co jde a nebudu si tady vymýšlet názory :D takže promiň,nejdřív si to musim oživit..:)

2 shianae-sims3 shianae-sims3 | Web | 5. října 2013 v 10:03 | Reagovat

To jsem nečekala, že se s ním vyspí.. Co by na to asi řekla Diana? :D No jsem zvědavá, jak to bude pokračovat...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.